На війні загинув ще один військовий з Сєвєродонецька
Загинув захисник України з Сєвєродонецька Костянтин Шабанов. З 2023 року він став на захист України. Чоловік був майстром БПЛА та виконував бойові завдання на передових позиціях фронту.
Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.
“Ще одна скорботна звістка прилетіла до Дрогобицької громади з фронту. Під час захисту України від ворога загинув Костянтин Шабанов. Сім’я воїна вимушено перемістилася до Дрогобицької громади з початком повномасштабної війни та з 2022 року проживала у Стебнику”, – йдеться у повідомленні.
Воїн загинув 7 липня 2024 року внаслідок пожежі на території Покровського району на Донеччині.
З рідних у полеглого воїна залишились дружина, три доньки, онук та сестра.
Інформацію щодо часу прибуття конвою з тілом загиблого захисника, проведення парастасу та чину похорону повідомлять додатково.
Нагадаємо, 13 липня 2024 року на Алеї Героїв у Краматорську поховали військового з Сєвєродонецька Андрія Мироненка (07.08.1977).
- 1251 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Проведуть волейбольний турнір пам’яті майстра спорту Валерія Зезюліна
- 18:00 У Дніпрі сіверськодончани можуть отримати безкоштовну невідкладну стоматологічну допомогу
- 17:00 Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
- 16:00 У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі
- 15:00 Луганські податківці протягом цього року надали майже 10 тисяч адміністративних послуг
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1140
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 940
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 873
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 649


Проведуть волейбольний турнір пам’яті майстра спорту Валерія Зезюліна
Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі