Луганські прикордонники дронами пошкодили ворожі позиції у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
Опубліковано 12.08.2024 - 13:00
За допомогою ударно-розвідувальних БпЛА у Серебрянському лісі луганські прикордонники пошкодили позиції ворога – троє окупантів отримали поранення.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
“Аеророзвідка цілодобово слідкує за переміщенням ворожої піхоти та активно бере участь у її знищенні за допомогою скидів з легких дронів. Ці дії зупиняють окупантів від спроб наступу до наших позицій”, – йдеться у дописі під відео.
На кадрах можна побачити, як українські пілоти відстежують рух піхоти та знищують ворожі позиції.
Нагадаємо, українські військові за допомогою дронів не дали ворогу закріпитися у Серебрянському лісі, знищивши бліндажі окупантів.
- 320 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
- 11:30 Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
- 10:15 ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам
- 09:00 На Лиманському напрямку ворог вдвічі зменшив кількість атак
- 18:00 Попаснянська МВА збирає інформацію про зниклих безвісти військових громади: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1410
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 990
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 914
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 750


Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам