Система опалення тече, вікна не зачиняються: у Сєвєродонецьку скаржаться на “ремонти” від окупантів
Користувачі соцмереж нарікають на незадовільну якість ремонтів, які проводять російські підрядники у будинках в окупованому Сєвєродонецьку.
Відповідні коментарі вони залишають під публікаціями окупаційної влади про показову відбудову у місті.
Зокрема, містяни невдоволені тим, що у їхніх квартирах ставлять однокамерні склопакети. Після заміни вікон залишаються дірки у підвіконнях, вікна не зачиняються.
Також коментатори жаліються, що у багатоповерхівках “вибірково” ремонтують інженерні мережі та під’їзди, а нібито відремонтовані системи опалення непридатні до користування.

“Федоренка 16 А - поставили однопакетні вікна та замінили опалення, яке почало текти під час спроби подачі, а вікна та балконні двері майже не зачиняються”, - зазначає одна з коментаторок.
“Гагаріна 68 А. Підвал не зробили, стоїть неприємний запах. У під'їзді нічого не зробили. Труби на рушникосушках не поміняли”, - йдеться в іншому коментарі.


У відповідь на ці дописи окупаційна адміністрація пропонує залишати офіційні скарги, але водночас зауважує, що не має договірних відносин з підрядниками, які проводять ремонтні роботи у Сєвєродонецьку.
Нагадаємо, в окупованому Сєвєродонецьку мешканці невдоволені низькою якістю відновлення будинків.
Також містянка показала, як виглядає безкоштовний ремонт від росіян у Сєвєродонецьку.
- 840 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Родині полеглого воїна з Сіверськодонецька передали його орден «За мужність»
- 11:00 Опублікували постанову щодо змін до порядку виплати допомоги для дітей ВПО
- 09:30 На Луганщині противник бив з мінометів, ствольної артилерії та гранатометів
- 19:00 Дві студентки ЛНУ стали стипендіатками Президента України
- 18:00 Що задекларував нардеп з Луганщини Олександр Сухов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік 26.03.2026 переглядів: 1078
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 786
- Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть 25.03.2026 переглядів: 671
- На війні загинув кремінянин Олексій Чорнобай 25.03.2026 переглядів: 650


Родині полеглого воїна з Сіверськодонецька передали його орден «За мужність»
Опублікували постанову щодо змін до порядку виплати допомоги для дітей ВПО
На Луганщині противник бив з мінометів, ствольної артилерії та гранатометів