Лисогор відмовив двом установам у визначенні статусу критично важливих
Опубліковано 15.08.2024 - 16:00
Керівник Луганської ОВА Артем Лисогор підписав розпорядження “Про невідповідність установ критеріям, відмову у визначенні їх критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період”.
Відповідний документ опублікували на сайті ЛОВА.
Згідно з розпорядженням, у визначенні критично важливих відмовили Луганському обласному центру соціальних служб (ЛОЦСС) та Обласному комп’ютерному інформаційно-обчислювальному центру соціального захисту населення (КІОЦСЗН).
Обидві установи, як зазначив Лисогор у документі, відповідають лише двом з трьох критеріїв для визначення критично важливих.
Нагадаємо, Лисогор розпорядився визнати “Житлосервіс “Світанок” критично важливим.
- 873 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанин Микола Бараннік - бронзовий призер Всесвітніх ігор
- 18:00 Трамп сказав Зеленському, що путін усе ще хоче отримати весь Донбас, - Bloomberg
- 15:00 Четвертий рік без тепла: у Сіверськодонецьку розповіли про проблеми з опаленням після “ремонтів”
- 12:00 ЛОВА: Окупантам не вдалося запобігти нестачі лікарів і вчителів, Сватове закрите для немісцевих
- 10:39 Лідери України та США зустрінуться у Вашингтоні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5491
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3348
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2603
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2275