Співробітниками ОУ ДПІ у м. Сєвєродонецьк виявлено незаконний скад зберігання спиртовмісної рідини
Співробітниками ОУ ДПІ у м. Сєвєродонецьк ГУ Міндоходів у Луганській області у складі мобільної групи з працівниками Луганського прикордонного загону ДПС України, під час рейду у прикордонному районі, отримано інформацію щодо каналу надходження та місця накопичення незаконно ввезеної з території Російської Федерації на територію України, спиртовмісної рідини для подальшого переміщення та реалізації її на території непідконтрольній Україні.
Під час перевірки інформації, у складському приміщенні, розташованому в зоні проведення АТО на території підконтрольній Україні, виявлено місце накопичування та зберігання незаконно ввезеної в Україну спиртовмісної рідини. За вищевказаною адресою проведено обшук, за результатом якого виявлено та вилучено 632 пластикові ємності об’ємом 5 літрів кожна, заповнені спиртом. Виявлена спиртовмісна рідина у кількості 3160 літрів орієнтованою вартістю близько 255 000 грн. вилучена.
СУ ФР ГУ Міндоходів у Луганській області розпочато кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України.
- 2129 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Закарпатті луганські ВПО отримали продуктові сертифікати
- 18:00 Сіверськодонецька МВА виплатила ще майже мільйон гривень захисникам
- 17:00 Уряд планує продовжити программу надання субвенцій на ремонт МТП для переселенців
- 16:00 У понеділок в Черкасах прийматиме начальниця обласного управління ПФУ
- 15:30 Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3070
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 476
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 437
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 428

Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026
Колишній шахтар з Луганщини збив три «шахеди» у різдвяну ніч
Окупанти заарештували луганчанина та звинуватили у роботі на ГУР