Під Сєвєродонецьком знову горить ліс
Опубліковано 20.08.2024 - 17:00
Біля сєвєродонецького міського кладовища палає ліс.
Про це повідомляє “Северодонецк Times” з посиланням на супутникові дані NASA.
За інформацією джерела, супутники фіксували велику пожежу ще вчора.
Наразі на знімках видно, що вогонь наближається до Метьолкіного.

Своєю чергою окупаційне мнс не повідомляє про цю пожежу. У зведенні за 19 серпня йдеться про загоряння в екосистемах Свердловського (643 га), Лутугинського (63,5 га) та Перевальського районів (40,5 га).
Нагадаємо, чергове відео пожежі, яка виникла поблизу Сєвєродонецька 2 серпня, з’явилося у мережі. Тоді очевидці припускали, що місто скоро залишиться зовсім без лісу.
- 813 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 711
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 663
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 610
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 587


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
