У центрі - красиві парки, на околицях - занепад: Власенко про “картинку” для змі в окупованих містах Луганщини
Окупанти для “картинки” ремонтують парки у центрі Луганська, поки околиці міста деградують. Така ж ситуація - у Сєвєродонецьку, Рубіжному та Лисичанську.
Про це в ефірі “Еспресо” розповів начальник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
Зокрема, він прокоментував інформацію про те, що початок ремонту аварійного мосту у парку “1 травня” в Луганську окупанти запланували на серпень наступного року.
“Луганськ, у принципі, завмер на рівні 2014 року, після того, як був окупований рф. За останні декілька років - два-три, якраз, як триває повномасштабне вторгнення - відбувається певна деградація житлово-комунального господарства Луганська. Дуже багато інформації про те, що тече по вулицях каналізація, що дуже багато поривів водозабезпечення. Ну, і мости теж мають властивість “уставати”, - сказав Власенко.
Ведучі також зауважили, що при цьому у Сєвєродонецьку окупаційна влада знайшла гроші на фарбування стели у кольори російського “триколору”.
“Якщо не помиляюсь, це (місце, де знаходиться міст - ред.) старий район, Камброд. І це якраз ті підходи окупантів, коли вони формують “картинку” для змі. У центральній частині вони дуже красиві роблять парки. А околиці, як і у Сєвєродонецьку, як і у Рубіжному, як і у Лисичанську - це занепад, деградація, смітники, антисанітарія й так далі”, - наголосив Власенко.
Нагадаємо, Власенко заявив, що перспектив щодо відновлення роботи сєвєродонецького "Азоту" найближчим часом немає.
- 1033 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4532
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1762
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 890


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
