Україна повернула з полону 115 захисників (ФОТО)
115 українських захисників 24 серпня повернулися з полону.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
За його словами, це воїни Національної гвардії, Збройних Сил, Військово-морських сил, Державної прикордонної служби.

"Дякую кожному підрозділу, який поповнює наш обмінний фонд. Це наближає звільнення наших військових, наших цивільних із російського полону. Дякую нашій команді та партнерам, ОАЕ за те, що наші люди повертаються додому”, - написав президент.
Як розповіли у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, усі врятовані під час 55-го обміну полоненими – це військовослужбовці-строковики. Зокрема і ті, які потрапили у ворожу неволю ще у перші місяці повномасштабного російського вторгнення у 2022 році.
"Серед інших вдалося визволити дев'ятьох незаконно засуджених оборонців. Звільнено військових моряків та трьох прикордонників, а також 82 оборонці Маріуполя (з них пів сотні боронили "Азовсталь"). Усі врятовані цього разу – солдати, сержанти та матроси", - йдеться у повідомленні.
Також додому повертаються шестеро нацгвардійців з гарнізону охорони Чорнобильської атомної станції, військовослужбовці, які боронили Київську, Донецьку області, Херсонщину та Луганщину.
"Українські воїни, яких сьогодні вдалося звільнити з неволі ворога, також брали участь у важких боях за Гостомель і запасний командний пункт Генштабу на Київщині, а на Херсонщині – за пропускний пункт "Чонгар" на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом", - розповіли у штабі.


Нагадаємо, 17 липня в Україну повернулися 95 військовослужбовців Сил оборони.
- 406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
- 09:35 Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
- 19:00 Громада Луганщини збирає дані про майбутніх першокласників для забезпечення рюкзаками
- 17:36 У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2063
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1645
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1065
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 954


СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
