Верещук наголосила на строках виконання проєкту з покращення житлових умов ВПО
В Ірпені Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук провела виїзну нараду щодо стану реалізації проєкту з міжнародної технічної допомоги «Покращення житлових умов ВПО».
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Проєкт реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW) та за сприяння Мінреінтеграції. Виконавцем проєкту є Міжнародна організація з міграції (МОМ).
Проєктом передбачено відбудову зруйнованих внаслідок бойових дій будинків та будівництво нових житлових об’єктів у п’яти областях України.
У межах наради, окрім Київської, учасники обговорили процес будівництва та деталі реалізації проєкту у Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.
«Працюємо над тим, щоб процес будівництва та реконструкції житла проходив відповідно до встановлених строків. Тому спільно координуватимемо всі процеси, контролюватимемо кожен етап робіт, щоб забезпечити своєчасне завершення цих проєктів», — зазначила Ірина Верещук.
Нагадаємо, розробляється механізм соціальної оренди житла — оренда з правом викупу у рамках житлового проєкту МОМ для переселенців.
- 965 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1404
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 803
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 776
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 771


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
