Сєвєродончанам виплатили допомогу на лікування
Опубліковано 30.08.2024 - 17:00
Ще 22 жителі Сєвєродонецької громади отримали грошову допомогу на лікування.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Одноразову виплату сєвєродончани отримали на виконання заходів комплексної цільової програми “Турбота”. Загальна сума - 84 000 грн.
Зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.
У МВА зауважили, що з питань надання допомоги мешканці громади можуть звертатися до Управління соціального захисту населення з 10.00 до 15.00 по буднях. Телефони: 099-035-4349 та 095-572-3467.
Нагадаємо, захисникам з Сєвєродонецька виплатили 220 тисяч гривень допомоги.
- 668 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
- 18:00 У Черкасах ветерану з Луганщини вручили орден «За заслуги»
- 17:00 Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
- 16:00 Олексій Гавель: «На кварталі Мирний ми ще будемо святкувати День прикордонника»
- 15:26 З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 722
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 693
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 637
- У Полтаві попрощалися з двома загиблими захисниками з Луганщини 19.06.2026 переглядів: 599


Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя
