Під час удару по Полтаві загинув лисичанин Віталій Каплун
Під час ракетного удару по Полтаві 3 вересня загинув лисичанський підприємець, керівник сайтів "Діловий тиждень" і "Час Пік" Віталій Каплун.
Про це повідомляє редакція “Час Пік”.
“Російська ракета забрала життя Віталія Володимировича Каплуна - творця та незмінного керівника сайтів "Діловий тиждень" і "Час Пік". Він загинув у Полтаві внаслідок удару по Інституту зв'язку 3 вересня 2024 року”, - йдеться у дописі.
На момент удару на території навчального закладу перебували курсанти та мобілізовані, серед яких був Віталій Каплун.
“За заявою директора навчального закладу Ігоря Мацюка, вибухи пролунали під час заняття. Ті, хто знаходився в аудиторіях неподалік укриття на нижніх поверхах, змогли врятуватися, решта - не встигли. Віталій, за фатальним збігом обставин, опинився серед них. За словами деяких його побратимів, йому забракло кількох секунд, щоб уникнути смертельного удару вибухової хвилі”, - пише “Час Пік”.
У редакції зазначили, що Віталій “був ідейним натхненником, спортсменом, справжнім борцем і дуже любив життя”. Йому було 49 років.
Нагадаємо, 3 вересня російська армія випустила по Полтаві дві балістичні ракети під удар потрапили Інститут звʼязку і лікарня. Під час удару загинуло 55 осіб.
Директор Інституту розповів, що відбувалося у перші хвилини після тривоги і вибухів.
- 947 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:40 Поблизу Надії та Греківки українські оборонці утримують рубежі, - Харченко
- 08:37 Головні новини на ранок, 11 червня: Пентагон скорочує допомогу Україні, обмін полоненими, переговори США з рф
- 07:00 Як уродженка Лисичанська відкрила на Полтавщині текстильний цех
- 19:00 Одна з громад Луганщини пропонує роботу юриста та землевпорядника (КОНТАКТИ)
- 18:00 Власенко призначив заступницю голови Сіверськодонецької РДА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 14988
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 5097
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3139
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 2930