ЛОВА: В окупований Лисичанськ перестали підвозити питну воду
В окупованому Лисичанську, де третій рік не можуть налагодити централізоване водопостачання, припинили підвезення води по місту.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Улітку в Лисичанську, протяжність якого складає понад 15 км, населенню припинили підвозити питну воду. Загарбники вже третій рік обіцяють полагодити систему централізованого водопостачання, але далі розмов та показових ремонтів окремих ділянок справа не просувається”, - розповіли у ЛОВА.
Як нагадали обласній адміністрації, до цього для місцевих жителів окупаційна влада організовувала підвезення води на нерегулярній основі.
“Останнім часом надані рф водовози з міста зникли. Ця подія збіглася із заміною куратора із татарстану, якому “підшефний” Лисичанськ”, - зауважили у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що окупанти заявили про намір відновити водопостачання у Лисичанську, однак за п’ять місяців нічого не зробили.
- 407 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
- 17:00 Для луганських ВПО у Києві проводять заняття з йоги
- 16:00 Кремінська громада надала понад чверть мільйона гривень допомоги військовим
- 15:00 Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1114
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 467
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 458
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 449


Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»
Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО