В ISW повідомили, що росія продовжує просування на Донеччині
Американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що російська армія просунулася під Торецьком та біля Часового Яру Донецької області.
Про це йдеться в їхньому останньому звіті.
Зазначено, що 7 та 8 вересня російські окупанти продовжували наступальні дії:
- на північний схід від Сіверська в районі Григорівки;
- на схід від Сіверська Верхньокам’янського ;
- на південний схід від Сіверська в районі Спірного та Виїмки.
"Російські війська нещодавно трохи просунулися на північ від Часів Яр і продовжили наступальні операції в цьому районі 8 вересня. Геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно досягли незначних успіхів у полях на північ від Калинівки (на північ від Часів Яру). 7 і 8 вересня російські війська продовжували наступ у районі Часового Яру, на північ від Часового Яру в напрямку Майського та на південний схід від Часового Яру в районі Андріївки та Кліщіївки", - розповіли фахівці.
Крім того, в ISW стверджують, що росіяни нещодавно просунулися у східному Торецьку та продовжили наступальні операції в цьому районі 8 вересня.
"Геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно просунулися у східному Торецьку. 7 і 8 вересня російські війська продовжували наступальні дії в районі Торецька, на південь від Торецька в районі Нелипівки і на південний захід від Торецька в районі Сухої Балки", - розкакзали аналітики.
Нагадаємо, що рф може вже незабаром використати іранські ракети для атак по Україні.
- 389 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька МВА надала роз’яснення щодо відшкодування іпотечних кредитів ВПО
- 18:00 Для ВПО громади з Луганщини створили сім інклюзивно-ресурсних центрів
- 17:00 СБУ затримала сіверськодончанина, який був у бойовому угрупованні «ОПЗЖ» та грабував людей
- 16:20 Сіверськодонецька МВА відповіла щодо нібито зміни логотипа
- 16:12 Зупинка постачання озброєння в Україну — очевидний сигнал про те, що США виходять з війни, - NYT
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 26927
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 8333
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 5594
- Загарбники не визнаватимуть українські документи на нерухомість з 2022 року. На Луганщині мобілізуватимуть без паспорту рф 25.06.2025 переглядів: 3171