Головнокомандувач ЗСУ прокоментував ситуацію з катастрофою F-16
Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський зробив заяву щодо катастрофи винищувача F-16 в Україні та результатів розслідування.
Про це пише CNN.
Так Олександр Сирський розповів, що загиблий льотчик "збив дві ракети і атакував, переслідуючи третю крилату ракету, використовуючи бортове озброєння".
Наразі, як зазначив гооовнокомандувач, комісія Міністерства оборони проводить розслідування, щоб з'ясувати всі факти катастрофиж.
"Я думаю, результати розслідування будуть усім відомі найближчим часом", - сказав Сирський, додавши, що "ми не збираємося це приховувати".
Він також зазначив, що важлива не кількість винищувачів, а якість і те, як вони використовуються.
"Ефективність застосування цих літаків доведена результатами - знищенням чотирьох крилатих ракет парою F-16, тож це, безумовно, посилить наші оборонні можливості, перш за все, в боротьбі з крилатими ракетами противника", - пояснив Олександр Сирський.
Згідно його слів, українські льотчики тренуються на F-16 щодня для відбиття різних видів повітряного нападу противника.
"На цих тренуваннях було з'ясовано, що його основне призначення - боротьба з крилатими ракетами противника. І, звичайно, з літаками противника, якщо вони зможуть перелетіти лінію зіткнення", - резюмував Сирський.
Нагадаємо, що Сирський також оголосив цілі на території рф, по яких битиме зброєю Україна.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 855
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 743
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 662
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 606


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник