Луганські важкоатлетки завоювали 12 медалей на всеукраїнських змаганнях

Чотири представниці Луганської області на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок здобули одну золоту, вісім срібних та три бронзових нагороди.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Софія Наумова у ваговій категорії до 45 кг виборола три срібні нагороди (ривок - 60 кг, поштовх - 71 кг, сума двоборства -131 кг).

Ангеліна Селіванова у ваговій категорії до 64 кг виборола три бронзові нагороди (ривок - 80 кг, поштовх - 101 кг, сума двоборства - 181 кг).

Також під час змагань Ангеліна встановила два рекорди України серед дівчат до 15 років – у поштовху 101 кг та в сумі двоборства 181 кг.

Тетяна Андріященко у ваговій категорії до 87 кг виборола три срібні нагороди (ривок - 79 кг, поштовх -100 кг, сума двоборства - 179 кг).

Ганна Калашник у ваговій категорії + 87 кг виборола “срібло” в ривку з результатом 93 кг, “золото” в поштовху з результатом 127 кг, та в сумі двоборства срібну нагороду.

Команда жінок Луганської області посіла четверте місце в командному заліку.

Змагання тривають у Вінниці.

Нагадаємо, спортсменка Наталія Череменко з Попасної здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з жиму лежачи у Стамбулі.