Попри заяви окупантів про відновлення, у Лисичанську досі роздають гарячу їжу
Опубліковано 13.09.2024 - 16:00
В окупованому Лисичанську російські «волонтери» досі, після понад двох років окупації, роздають гарячу їжу людям, бо у них немає газу та електрики.
Активіст з Набережних Човнів Рустам Гатин восени 2022 року прибув до Лисичанська з гуманітарною місією і щодня готує та роздає по п'ять тисяч порцій гарячої їжі.

Він вірить, що скоро потреби у роздачі гарячої їжі не буде, проте про терміни мова не йде. Наразі ситуація не найкраща – лише частині людей повернули комунальні послуги.
Нагадаємо, за місяць до опалювального сезону невідомо, скільки будинків у Сєвєродонецьку будуть з теплом.
- 517 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
- 18:00 У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
- 17:00 Луганські спортсмени увійшли до складу збірної України зі стрибків у воду на 2026 рік
- 16:04 Луганський пенсійний фонд замовив послуги “Нової пошти” на майже 100 тис. грн
- 15:00 Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 885
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 665
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 545
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 538


Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою