Луганчани отримали понад 85 грантів від держави та відродили свою справу. Історії успіху
86 державних грантів на 19 мільйонів гривень отримали підприємці-луганчани.
Про це в етері «Першого» розповів директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський.
Мова, зокрема, про урядову програму «Власна справа», розраховану на підтримку мікро- та малого бізнесу. За програмою, підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. гривень та створити чи розширити власний бізнес.
Урядові гранти для ветеранів та членів їхніх сімей передбачають одержання до 1 млн гривень.
Також спікер навів приклади успішно релокованого з Луганщини бізнесу.
«У нас є приклади, коли люди переїхали вже вдруге. Відкрили свій бізнес. Наприклад, з Гірської громади Олексій Гончаров переїхав у Бучу та відкрив бізнес. Раніше він мав хлібопекарню, потім все втратив, переїхав до Бучі й там відкрив свій ресторан «Завертай» - каже Болотський.
Завдяки гранту, він взяв на роботу ще луганчан і зараз розширює бізнес.
Ще один приклад – Дмитро Косілкін. У Дніпрі він відкрив виробництво одягу. Його історію можна почитати тут.
Олена Паталаха – власниця стоматології у Сіверськодонецьку. Після вторгнення вона переїхала зі всім колективом до Києва. І відродила бізнес там. Її історію можна почитати тут.
Найбільше затребувані напрями, за словами Болотського, гуртова та роздрібна торгівля, природня промисловість, організація харчування.
Нагадаємо, як отримати грант до 114 тис.грн на власну справу для ВПО. Інструкція.
- 316 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:30 Ворог атакував поблизу двох населених пунктів Луганщини
- 19:00 Випускниця сіверськодонецького ліцею набрала максимальний бал на НМТ
- 18:00 Окупанти анонсували підвищення тарифу на проїзд на Луганщині - місцеві не зрозуміли порівнянь з ростовом
- 17:00 Захисникам з Сіверськодонецької громади пропонують новий вид грошової допомоги
- 16:20 Мерц побачив зв'язок між розмовою путіна і Трампа і масованим ударом рф по Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 27121
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 10037
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 9126
- ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості 29.06.2025 переглядів: 1753