ЛОВА: У Сіверськодонецьку можна підключити інтернет за тисячу доларів
До 100 тисяч рублів коштує встановлення інтернет-обладнання у Сіверськодонецьку. кремль підозрює у корупції підрядників, які займаються показовими ремонтами у самопроголошеній “лнр”.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у Сіверськодонецьку окупанти стали пропонувати встановлення інтернету. Разом з обладнанням робота коштує від 25 до 100 тисяч рублів.
“Одна тисяча доларів за підключення. Залежить ціна не від району, а від поверху. Альтернативи поки що немає. Комусь дозволили вести прибутковий бізнес”, - прокоментували в адміністрації.
Також повідомляється, що росіяни нібито виявили корупційні схеми при проведенні показових ремонтів на окупованих територіях.
“Знайти винних та не вийти на самих себе. Таке завдання поставили у кремлі, перевіряючи підрядників, що займаються показовими ремонтами у так званій “лнр”. Ніби вже виявлені корупційні схеми, за якими виведено мільярди бюджетних рублів. У кожному окупованому регіоні буцімто знайдені й власники схем, діяльність яких понад два роки не помічали ані правоохоронні органи, ані самі куратори з кремля. Бо вони начебто “не в грі”. Винних призначать серед призначених на посади”, - розповіли у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що у Сєвєродонецьку місцевим пропонують нелегальний інтернет.
- 485 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:05 Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
- 08:41 На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового
- 19:00 Рубіжанські медики розпочали надання безоплатних медичних послуг у хабі благодійної організації БФ «Рішучі серця»
- 17:35 Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram
- 16:07 26 пакетів медичних послуг законтрактактували сіверськодонецькі КНП
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1589
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1093
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 768
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 593


Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового
Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram