Сіверськодонецьким дітям пов’язали галстуки та почали виховувати в них “Луганський характер”
Окупанти залучили Сіверськодонецьк до пропагандистської програми “Луганський характер”, яка відтворює у школах піонерську радянську систему. Першачків у місті посвятили в “орлята-сєнтябрята”.
Про це йдеться на ресурсах окупантів.
На піонерський штиб діти урочисто проголошували “клятви”, а галстуки їм пов'язав самопроголошений мер Сіверськодонецька Микола Моргунов.
У своїй промові він наголосив, що вчителі та батьки допомагають виховувати у хлопчиках і дівчатках якості “Луганського характеру”. Серед таких якостей Моргунов назвав, зокрема, “вірність вітчизні”.
Раніше повідомлялося, що з 1 вересня у школах окупованої Луганщини запустять виховну програму “Луганський характер”, яка увібрала досвід радянської системи освіти з виховання “патріотів”.
Проєкт реалізовуватимуть у рамках діяльності “руху перших” - російської молодіжної організації, яку ЗМІ називають “новою піонерією”. Її заснували за ініціативи кремля та фінансують із держбюджету рф.
- 1649 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 16 нагород взяли луганські важкоатлети на Чемпіонаті України
- 17:20 У неділю синоптики оголосять про небезпечні метеорологічні явища у деяких регіонах
- 16:30 У луганському хабі на Черкащині переселенці зможуть отримати одяг
- 15:43 Просто хотів бути першим: Трамп оголосив про перший етап обміну полоненими, коли той ще навіть не розпочався
- 15:00 З полону повернувся 24-річний захисник з Луганщини, якого довго вважали зниклим безвісти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «У 2026 році, ймовірніше, воюватимемо зі штучним інтелектом», - Олександр «Еколог» Колесніков 23.05.2025 переглядів: 2359
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1725
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais 23.05.2025 переглядів: 1394
- На Київщині прощатимуться із загиблим поліцейським з Луганщини 21.05.2025 переглядів: 1374