Як виглядає автовокзал та вигоріле шосе Будівельників в окупованому Сіверськодонецьку
Опубліковано 29.09.2024 - 12:10
У мережі показали, як виглядає автовокзал в окупованому Сіверськодонецьку. Також можна побачити, як виглядають згорілі будівлі на шосе Будівельників.
Відео розмістив ютуб-канал «Охота на рибалку».
На відео можна побачити занедбаний автовокзал, вигорілі ресторани «Сіл» та «Forrest».
Також залишається пошкодженим ТЦ «Кристал».

Відео можна побачити у нашому телеграм-каналі.
Нагадаємо, у мережі з`явилося відео з території школи № 14 в окупованому Сіверськодонецьку.
- 1699 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1284
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1035
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 975
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 739
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
