Росіяни завдали удару по центру Херсона: шестеро людей загинули, 12 - поранені (ОНОВЛЕНО)
Російська армія завдала удару по центру Херсона, під ударом опинилися торгівельні точки на ринку, де зранку херсонці купляли чи продавали продукцію.
Про це повідомив керівник ОВА Олександр Прокудін.
Херсонська обласна прокуратура спочатку написала про сімох загиблих, але потім Прокудін уточнив, що загиблих шість.
"Станом на цю хвилину відомо про дванадцятеро постраждалих через російський удар по ринку у середмісті Херсона. Шестеро людей дістали травми, несумісні з життям. Пʼятеро потерпілих наразі перебувають у лікарні, ще одному – меддопомогу надали на місці", - повідомив він.
За даними слідства, 1 жовтня, близько 9:00, війська рф завдали ударів, ймовірно, зі ствольної артилерії по середмістю Херсона. Обстріл відбувся поруч із місцевим ринком і зупинкою громадського транспорту.

Прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

- 319 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У Кремінській громаді збільшили виплати для випускників
- 15:00 €140 млн на житло: Банк розвитку Ради Європи підтримав програми для ветеранів і ВПО
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
- 09:35 Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2071
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1653
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1073
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 974




СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
