Під Торецьком загинув боєць “Люті” з Луганщини
11 вересня 2024 року на фронті загинув 28-річний захисник із Комишувахи Олександр Харитонов.
Про це повідомляє Попаснянська МВА.
Олександр народився у Золотому на Луганщині 3 червня 1996 року. Неповну середню освіту отримав у Комишуваській гімназії. Після 9 класу вступив до Золотівського професійного ліцею, а потім продовжив навчання у Рубіжанському індустріальному технікумі.
Тривалий час працював начальником дільниці КТ у відокремленому підрозділі “Шахта “Карбоніт” ДП “Первомайськвугілля”. До повномасштабного вторгнення жив у Комишувасі Попаснянської громади.
У 2023 році закінчив Донецький державний університет внутрішніх справ і у квітні 2023 року став на захист України. Ніс службу у бригаді “Лють” у званні капрала поліції.
Загинув 11 вересня внаслідок ворожого обстрілу на околицях Торецька на Донеччині. Поховали Олександра на Алеї Героїв у Кам`янському.
Нагадаємо, у боях на Харківщині загинув 22-річний військовий з Луганської області.
- 1525 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1771
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1568
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1450
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
