На тлі знесення українських пам’ятників окупанти на Луганщині формують свою “культурну спадщину”, - ЦНС
Понад 120 пам’ятників у самопроголошеній “лнр” окупанти планують внести до переліку “об’єктів культурної спадщини ”.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Зазначається, що серед таких об'єктів - обеліски та монументи тим, хто впроваджував радянський устрій та проводив колективізацію на теренах України. А також - вже сучасним “героям сво”.
“А тим часом окупанти знесли пам’ятні знаки ”Жертвам сталінських репресій” та “Жертвам голодомору” у Луганську. Протягом майже 100 років росіяни здійснюють геноцид і злочини проти людяності в Україні. Очевидно, що в такій реальності не може йти мови про вшанування пам’яті невинно загиблих”, - наголосили у ЦНС.
Раніше повідомлялося, що окупаційна влада Луганська прийняла рішення про демонтаж пам'ятних знаків "Жертвам сталінських репресій" та "Жертвам Голодомору" "після звернень ветеранських організацій
- 647 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Дружині захисника з Сіверськодонецька надали 150 тис. грн на бізнес
- 18:00 Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
- 17:23 У Кремінській громаді оновили порядок компенсації за програмою «єОселя»: що змінилося
- 16:43 Дітям вразливих категорій Сіверськодонецької громади виплатили грошову підтримку до Дня Святого Миколая
- 15:00 На окупованій Луганщині у школярів масово фіксують стрептодермію, – ЦНС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 940
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 817
- Сіверськодонецький військовий потребує допомоги 12.12.2025 переглядів: 795
- Звільнився керівник ще одного з підрозділів ЛОВА 11.12.2025 переглядів: 742


Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
На окупованій Луганщині у школярів масово фіксують стрептодермію, – ЦНС
В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського