ЛОВА: загарбники запровадили ще один варіант примусової паспортизації
На окупованій Луганщині росіяни зобов’язали людей з інвалідністю отримати паспорт рф і пройти медкомісію – інакше позбавлять виплат.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Загарбники запровадили ще один варіант примусової паспортизації. До 31 грудня 2025 року людей з інвалідністю, які мешкають на території самопроголошеної “лнр”, вони змушують повторно пройти медико-соціальну експертну комісію, яка має підтвердити встановлений раніше діагноз”, – йдеться у повідомленні.
Допускатимуть до проходження комісії виключно громадян з паспортом рф.
Всіх, хто не з’явиться на комісію упродовж наступного року, із 1 січня 2026 року позбавлять відповідних державних виплат.
Нагадаємо, до “дня возз’єднання тимчасово окупованої Луганщини із росією” місцеві колаборанти провели вручення російських паспортів “активістам двіженія пєрвих”. 17 дітей отримали документ і прийняли присягу на вірність рф.
- 630 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родичам загиблих захисників з Лисичанської громади надали понад 150 тис. грн допомоги
- 18:00 Від луганчан нацгвардійцям передали оптоволоконні дрони та обладнання на майже 14 млн грн
- 17:00 Активісти провели акцію спротиву на окупованій Луганщині (ФОТО)
- 16:00 Луганський пенсійний фонд замовив марок на 200 тис. грн
- 15:12 Житло для ВПО: Харченко розповів, чи забере уряд кошти громад Луганщини та які є варіанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2091
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1067
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 904
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 750