У Сіверськодонецьку школи перетворюють у пропагандистські центри, – Власенко
У школах окупованого Сіверськодонецька дітям “промивають мізки” та мілітаризують.
Про це в ефірі “Першого” повідомив керівник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
“За моєю інформацією, безпосередньо у Сіверськодонецьку відбувається очне навчання, по іншим громадам – це, скоріш за все, таке дистанційне: діти отримують завдання й виконують його вдома. Організувати повноцінне навчання дуже складно. Але з точки зору відновлення, садочки, школи вони все ж таки відновлюють”, – сказав він.
За словами Власенка, у школах відбувається пропаганда, дітей перевіряють.
“Школи перетворюються в такі пропагандистські центри, де створюються молодіжні організації, де відбувається пропаганда і йде мілітаризація дітей. Перевіряють гаджети, промивають мізки й формують іншу точку зору на те, що відбувається зараз в Україні”, – підсумував він.
Нагадаємо, Центр Нацспротиву повідомляв, що окупанти продовжують мілітаризувати молодь на тимчасово окупованих територіях України, відкриваючи «військово-історичні» класи.
- 642 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 У ЗМІ дослідили вироки за «шпигунство» та «держзраду» на ТОТ: як окупанти переслідують українців
- 11:59 Що змінить законопроєкт №14048 для діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема на Луганщині
- 11:00 Суд залишив у силі вирок агенту рф з Сіверськодонецька, який підпалював автівки на Буковині
- 10:00 У Сумській області загинув військовий з Луганщини
- 09:00 На Луганщині студенти працюють на «оборонку» рф, а у деяких лікарнях бракує понад половину персоналу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 1792
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1019
- Захисника з Сіверськодонецька посмертно відзначили орденом «За мужність» II ступеня 07.10.2025 переглядів: 741
- Привласнення в особливо великих розмірах: БЕБ викрило схему розтрати грошей Сіверськодонецької громади на "закупівлях дронів" 06.10.2025 переглядів: 685