Окупанти змушують людей “волонтерити” у рядах “народних дружин”, – ЦНС
Місцеве населення змушують вступати та створювати угрупування добровольців при поліцейських відділеннях на окупованій Луганщині.
Про це повідомляє Центр нацспротиву.
Такі “народні дружини” мають з’явитися вже до кінця року на вулицях тимчасово окупованих міст України, вони працюватимуть на “добровільних” засадах.
“Кістяк” народних дружин на тимчасово загарбаних територіях нашої держави створять “козаки” та ті, кого списали з війська чи силових структур через каліцтва. Головне їх завдання – допомагати силовикам забезпечувати “порядок”. Під порядком розуміється тотальний контроль задля виявлення проукраїнськи налаштованих людей, переслідування та схиляння до співпраці із ворогом”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, окупанти обіцяють не видавати зброю “дружинникам” у самопроголошеній “лнр”. Але, ймовірно, вони матимуть кийки.
- 321 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 926
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 710
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 468
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 416


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок