У мережі показали полярне сяйво у Сіверськодонецьку
Опубліковано 11.10.2024 - 16:00
В окупованому Сіверськодонецьку сьогодні вночі спостерігали полярне сяйво.
Про це пише телеграм-канал "Severodonetsk. times".
"Сьогодні вночі у нашому місті та регіоні можна було спостерігати полярне сяйво", - пишуть на каналі.

Вид з вул. Богдана Хмельницького, 109 (вул. Гагаріна).

Нагадаємо, жителі окупованого Сіверськодонецька продовжують публікувати у мережі свідчення низької якості ремонтів, які у місті проводять росіяни.
- 1013 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
- 14:00 Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 13:00 У Кремінській громаді змінили розмір компенсації за іпотечними програмами
- 12:00 Оформлення та відновлення пенсій: ВПО запрошують на вебінар (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 11:00 Рубіжанам продовжують компенсувати витрати на житло та переїзд
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2629
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1244
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 886
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 849
Читайте у наших новинах


Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Оформлення та відновлення пенсій: ВПО запрошують на вебінар (РЕЄСТРАЦІЯ)
ЛОВА: Окупанти урізали плани ремонтів тепломереж, Лисичанськ залишиться без системи оповіщення
