Сіверськодончанин став чемпіоном України з тенісу настільного
Опубліковано 14.10.2024 - 15:00
Вихованець Сєвєродонецької КДЮСШ1 та спортсмен обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Шамрай переміг на чемпіонаті України серед молоді 2003 року народження з тенісу настільного.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Андрій здобув “золото” змагань, перемігши у фіналі першого сіяного спортсмена – киянина Вадима Грибана з рахунком 3:1.
Чемпіонат відбувався на Львівщині.
Нагадаємо, вихованка КДЮСШ 1 Сіверськодонецька Олена Чернявська здобула дві медалі на Молодіжному турнірі з настільного тенісу Чеської республіки.
- 598 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2918
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1359
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1307
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1080


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
