На Луганщині росіяни запускають програму передачі “безгосподарного” житла “героям сво”, - ЦНС
Опубліковано 17.10.2024 - 12:00
Колаборанти у тимчасово окупованому Луганську створили показову програму передачі "безгосподарного" житла, яке було незаконно вилучено в українців. Планують передати його ветеранам “сво”. Це щонайменше 40 квартир.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Представники окупаційних адміністрацій продовжують здійснювати рейди по підконтрольних населеним пунктам та визначають помешкання, які не мають власників та не переоформлені відповідно до російського законодавства.
"Останнім часом такі “акції” почастішали", - зазначили у ЦНС.
Нагадаємо, під час “націоналізації” житла у Старобільську окупанти виселяють біженців зі зруйнованих міст Луганщини.
- 584 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:16 На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
- 10:00 Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року
- 17:00 «Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 599
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 573
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 426
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 408


На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини