Лисогор заявив про готовність усіх релокованих установ, соцоб’єктів, шелтерів та хабів Луганщини до опалювального сезону
Станом на 24 жовтня опалювальний сезон стартував у більшості місць тимчасового проживання (МТП) та шелтерах, створених для ВПО Луганської області.
Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор, передає пресслужба відомства.
За його словами, з 1 листопада розпочнеться забезпечення теплом МТП у Краснограді Харківської області та у Києві.
Релоковані лікувальні заклади вчасно отримали теплоносій. На випадок блекаутів вони також забезпечені резервними джерелами живлення та обігріву.
«В усіх 37 координаційних центрах допомоги ВПО Луганщини створено умови для функціонування в режимі пунктів обігріву на випадок тривалої відсутності електропостачання чи погіршення погодних умов. В центрах є генератори та необхідна кількість паливно-мастильних матеріалів, портативні станції для підзарядки гаджетів, Starlink для доступу до інтернету, автономні засоби освітлення, резервний запас продуктів харчування, питної води та ліків, облаштовані місця для відпочинку. У разі надзвичайної ситуації режим роботи гуманітарних осередків автоматично подовжать», - сказав Лисогор.
Нагадаємо, раніше у Луганській ОВА повідомляли, що гумхаби Луганщини на випадок відключень взимку матимуть опалення та електроенергію.
- 380 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4528
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1760
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1076
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 888


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
