Thales підписала меморандум про оборонну співпрацю з Україною – очікується сумісне виробництво зброї
Опубліковано 02.11.2024 - 14:50
Бельгійська компанія Thales підписала меморандум про співпрацю з оборонним підприємством України.
Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін у Telegram.
"THALES Belgium підписали Меморандум про співпрацю з українським оборонним підприємством. Ця домовленість передбачає спільне виробництво ракет для протидії ворожим БпЛА", - розповів Сметанін.
Згідно зі слів міністра, Київ очікує, що надалі ця співпраця розшириться до передачі технологій та комплектуючих до цих ракет.
"Це співробітництво підсилить український ОПК та захист критичної інфраструктури від ворожих дронів", - запевнив Герман Сметанін.
Нагадаємо, що росія намагається виробляти більше дронів для ударів по Україні.
- 211 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У фінальний день Чемпіонату України зі стрибків у воду луганчани взяли ще три медалі
- 17:04 У неділю в Україні буде холодно та волого
- 16:30 росіяни ускладнюють вступ до шкіл на ТОТ: потрібна заява від обох батьків, - ЦНС
- 16:19 "Ми разом вимагаємо цього від росії", - Зеленський та коаліція охочих закликають рф до повного припинення...
- 16:06 Посадовців Нацгвардії відсторонили від їхніх посад
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2905
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2154
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 1952
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1246