Міноборони готує законопроєкт про демобілізацію до 18 грудня
Міністерство оборони України планує завершити роботу над законопроєктом про визначення порядку та умов звільнення військовослужбовців зі служби до 18 грудня цього року.
Джерело: секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко, повідомляє "УП".
"Комітет звертався до Міністерства оборони з офіційним запитом щодо напрацювання законопроєкту про визначення порядку та умов звільнення зі служби деяких категорій військових під час воєнного стану. Днями надійшла відповідь, в якій ідеться, що відповідно до плану МОУ проєкт буде готовий у визначений парламентом терміном – до 18 грудня 2024 року", - сказав Костенко.
За його словами, наразі невідомо, які механізми звільнення військовослужбовців зі служби запропонує Міноборони.
Нагадаємо, 11 квітня Верхован Рада ухвалила закон про мобілізацію без норми про 36-місячний термін служби, достатній для демобілізації. Передбачалося, що рішення має ухвалювати Ставка Верховного головнокомандувача.
Напередодні Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони виключив положення щодо демобілізації і ротації військовослужбовців з урядового законопроєкту про мобілізацію. Це ініціатива головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського.
Тоді зазначалося, що уряд має внести на розгляд парламенту окремий законопроєкт із цими положеннями.
- 171 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 На Курщині загинув військовий з Луганщини
- 13:25 У Кремлі "напружилися" і згадали про "божевілля" через заклик Зеленського дати Україні ядерну зброю
- 13:00 Які в окупантів плани на зруйновані у 2022 підприємства “сєвєродонецькій агломерації”
- 12:09 Україна розгортає роботизовані підрозділи у складі бойових бригад ЗСУ на лінії фронту
- 12:00 Житло для луганчан: у ЛОВА розповіли про ідею, яку обговорюють з французами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 4993
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3678
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 3023
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку почали показовий ремонт однієї з багатоповерхівок - зняли труби, а закінчити обіцяють через півтора року 02.02.2025 переглядів: 1691