Власенко про відсутність мобільного зв’язку у Сіверськодонецьку: “Це чисто політичне питання”
Відсутність інтернету та мобільного зв’язку в окупованому Сіверськодонецьку - чисто політичне питання. А половина нинішніх жителів міста - люди, які не мають до нього відношення.
Про це в ефірі “Еспресо” розповів начальник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко.
Зокрема, коментуючи інформацію про встановлення таксофонів у Сіверськодонецьку, Власенко зауважив, що для окупаційної влади дротовий зв’язок - “це єдиний спосіб налагодити хоч якусь комунікацію”.
“Вони вже самі визнали те, що мобільнй зв’язок та мобільний інтернет - це не питання якихось поломок або неможливості технічної. Це чисто політичне питання, яке прийняли на рівні самопроголошеної “лнр”. Про те, що у Кремінній, в агломерації Сіверськодонецьк-Рубіжне-Лисичанськ, на Сватівщині у зв’язку з бойовими діями мобільний зв’язок та інтернет вмикати не будуть. І основне, я думаю, те, що вони бояться комунікації й витоку якоїсь інформації”, - сказав очільник РВА.
Також, на його думку, серед тих, хто залишився в окупованому місті - в основному люди старшого поважного віку.
“Це пенсіонери. Це люди, які якраз з срср і повернулися туди зараз”, - прокоментував Власенко.
Незначна частина, додав він, це люди з дійсно проросійськими настроями, колаборанти, які свідомо залишилися на тимчасово окупованій території. Ще є люди, які поїхали з Луганщини у 2014 році на територію рф, а тепер отримали можливість повернутися.
“ І я думаю, що половина - це люди, які не мають стосунку до Луганщини, до Сіверськодонецька безпосередньо. Це гастарбайтери, родини військових, люди, які приїжджають працювати туди у соціальній сфері, правоохоронних органах. А саме місцевих стає все менше й менше”, - вважає Власенко.
Нагадаємо, окупанти зізналися, що фільтрують інтернет-контент у школах на Луганщині.
- 424 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4528
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1760
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1076
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 888


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
