Лише на третій рік окупації загарбники вирішили почати вивозити згорілі автівки у Сіверськодонецьку
Опубліковано 21.11.2024 - 15:00
На вулицях Сіверськодонецька третій рік від початку окупації стоять згорілі від обстрілів автомобілі. Лише зараз окупаційна влада вирішила почати їх вивозити.
Про це повідомляють окупаційні пабліки.
Окупаційна адміністрація заявила, що загалом планують вивезення 67 автівок. Куди саме їх вивозитимуть та скільки це займе часу, загарбники не вказали.
У коментарях місцеві мешканці також цікавилися, коли розпочнуть демонтувати й вивозити понівечені кіоски. На це окупаційна влада відповіла, що “роботи відбуваються згідно з графіком”, але подробиці не вказали.

Нагадаємо, окупантів звинуватили у піарі на висадці саджанців у Сіверськодонецьку.
- 394 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Примусова мобілізація на окупованій Луганщині: перша партія резервістів вже у навчальних центрах
- 15:00 «ЄС нас кидає»: як роспропаганда підриває довіру до Заходу й що це означає для Луганщини
- 14:00 «Зимова підтримка»-2025: відсьогодні можна оформити 1000 грн у Дії
- 12:00 Омбудсман назвав перешкоди, через які тисячі українців ризикують залишитися без компенсації за зруйноване житло
- 09:17 Окупанти намагалися просунутися у районах Новоєгорівки та Твердохлібового
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1006
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 760
- “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв 08.11.2025 переглядів: 655
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 581


Омбудсман назвав перешкоди, через які тисячі українців ризикують залишитися без компенсації за зруйноване житло
Окупанти намагалися просунутися у районах Новоєгорівки та Твердохлібового