Лише на третій рік окупації загарбники вирішили почати вивозити згорілі автівки у Сіверськодонецьку
Опубліковано 21.11.2024 - 16:00
На вулицях Сіверськодонецька третій рік від початку окупації стоять згорілі від обстрілів автомобілі. Лише зараз окупаційна влада вирішила почати їх вивозити.
Про це повідомляють окупаційні пабліки.
Окупаційна адміністрація заявила, що загалом планують вивезення 67 автівок. Куди саме їх вивозитимуть та скільки це займе часу, загарбники не вказали.
У коментарях місцеві мешканці також цікавилися, коли розпочнуть демонтувати й вивозити понівечені кіоски. На це окупаційна влада відповіла, що “роботи відбуваються згідно з графіком”, але подробиці не вказали.

Нагадаємо, окупантів звинуватили у піарі на висадці саджанців у Сіверськодонецьку.
- 443 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1007
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
