ЛОВА: На виїзді з Сіверськодонецька окупанти знов влаштували рейди
Опубліковано 26.11.2024 - 10:00
На виїзді з окупованого Сіверськодонецька ретельно перевіряють весь транспорт.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, на виїзді з міста у бік Луганська загарбники знову посилили перевірки транспортних засобів. Ретельно перевіряють документи на авто та в кожного пасажира, обшукують багажні відділення.
“Днями спостерігалася значна затримка у русі через довжелезну чергу. Про цілі, а тим більше результати таких рейдів росіяни зазвичай не повідомляють”, - розповіли у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що сіверськодончанам видавали повістки на виїзді з міста.
- 603 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:22 Нардеп розповів, що зміниться для ВПО через нові правила підтвердження стажу
- 13:00 Спрямували ще понад 200 тисяч гривень на підтримку жителів Рубіжанської громади
- 12:31 «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
- 12:00 Ярослав «Луганський»: «Я втратив усе, але іншого вибору, крім боротьби, у нас немає»
- 11:15 Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2931
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1398
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1314
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1100


«Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
