ЛОВА: У Сіверськодонецьку проблеми з подачею тепла, бо багато квартир – порожні
Більшість окупованого Сіверськодонецька все ще без опалення. Майже половина хворих у лікарнях Луганська приїхали з міст області, де у медзакладах не приймають цивільних.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Наближається грудень, а централізоване теплопостачання у Сіверськодонецьку окупанти обіцяють лише у багатоповерхівках, наближених до котельні СТКЕ. Але й там опалення є далеко не повсюди”, – розповіли в адміністрації.
За інформацією ЛОВА, до багатьох будинків не можуть подати теплоносій через масову відсутність господарів житла. Проблеми виникають майже на кожному стояку.
“Це вкотре підкреслює хибність заяв місцевої окупаційної влади про начебто повернення людей до населеного пункту – багато квартир залишаються порожніми. А більша частина Сіверськодонецька – без тепла”, – зауважили у ЛОВА.
Також повідомляється, що у поліклініці клінічної лікарні у Луганську медики щодня приймають вдвічі більшу кількість пацієнтів, ніж передбачається. Замість запланованих 480 пацієнтів у зміну – по 800 осіб. У закладі щодня утворюються черги.
Через перепрофілювання більшості медичних закладів під російські військові шпиталі, де цивільних не обслуговують, по допомогу до Луганська вимушені їхати жителі багатьох міст та сіл самопроголошеної “лнр”.
Ще одним складником цієї проблеми, зауважили у ЛОВА, є дефіцит кадрів у лікарнях на місцях. Особливо це стосується вузькопрофільних спеціалістів.
Нагадаємо, у старих районах Сіверськодонецька опалення цьогоріч не очікується.
- 407 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
- 09:30 На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії
- 19:00 Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях закуплять бензину та дизпалива на понад 5, 5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 671
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 611
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 509
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 507


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 