Українські військові відновили позиції під Кремінною, – ISW
Українські сили нещодавно відновили раніше втрачені позиції на захід від Кремінної на тлі продовження наступальних операцій росії вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
“Геолокаційні кадри, опубліковані 25 листопада, показують, що українські сили нещодавно повернули втрачені позиції на північний схід від Торського (на захід від Кремінної)”, – сказано у документі.
Також в Інституті заявили, що не знайшли підтвердження заяв міноборони росії від 26 листопада про захоплення Копанки (на південний схід від Куп’янська) та російських воєнкорів. Вони стверджували, що російські війська просунулися в районі Петропавлівки (на північний схід від Куп’янська), в межах Зеленого Гаю (на захід від Сватового) і Торського (на захід від Кремінної).
До того ж в ISW не підтвердили заяви росіян про просування у напрямку Лозової (на південний схід від Куп’янська), а також на захід від М'ясожарівки та Андріївки (обидва на захід від Сватового) та вздовж західного берега річки Жеребець.
Нагадаємо, минулої доби на Луганщині росіяни атакували поблизу Андріївки, Макіївки та Греківки.
- 503 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 21:24 «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+
- 18:00 Харченко передав понад 840 БпЛА для 125-ї бригади
- 17:00 Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення
- 16:00 Івана Бочка призначили першим заступником голови Луганської ОДА
- 15:00 Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1507
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1395
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1183
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 973


Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення
Івана Бочка призначили першим заступником голови Луганської ОДА
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою
