ЛОВА: на Луганщині аграріїв зобов’язали перереєструвати техніку, у школи завозять обладнання для військової підготовки
Луганських аграріїв окупанти змушують перереєструвати техніку – дозволили й «націоналізовану». У школах самопроголошеної «лнр» облаштовують спецкабінети «захисту батьківщини» та військової підготовки.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Так, до 1 січня 2026 року аграріїв із самопроголошеної «лнр» зобов’язують перереєструвати техніку за російським законодавством, про що попередили у місцевому окупаційному «мінсельхозі».
Це стосується як юридичних осіб, індивідуальних підприємців так і фізичних осіб. Паспорт рф для процедури перереєстрації – обов’язковий.
При переоформленні дозволили пред’являти не тільки документи на право власності сільгосптехніки, а й документ про закріплення «націоналізованої» техніки за юридичною особою.
Також у ЛОВА повідомили, що понад 250 шкіл на окупованій Луганщині цьогоріч отримали обладнання для спеціалізованих навчальних кабінетів.
Переважає серед них устаткування для нового предмету «Основи захисту батьківщини», а також до супутніх – початково-військової підготовки та медичної допомоги.
«Дітей готуватимуть до війни за офіційною програмою російського освітнього міністерства», – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, Центр Нацспротиву повідомляв, що на Луганщині окупанти включили у дитячий конкурс вміння управляти дронами.
- 379 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Omelta разом з піаністкою Марією Довгун представили англомовний трек «Fading Soul»
- 19:00 У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО
- 18:00 В одній з громад Луганщини запрацювала програма підтримки людей похилого віку
- 17:00 Мешканцям шелтеру для ВПО з Луганщини благодійники передали продуктову допомогу
- 16:00 «Спротив триває». «Жовта Стрічка» поширила символи спротиву в окупованих містах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 4547
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 873
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 840
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 644


У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО
У колабораційній діяльності підозрюють колишнього керівника нацпарку Держлісагентства України на Луганщині
Окупанти зібралися «відновлювати хімічний кластер» Сіверськодонецька, взявши гроші в борг 