Одна з громад Луганщини передала військовим автомобіль
Опубліковано 08.12.2024 - 12:00
У День Збройних Сил України начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та її заступниця Людмила Павлова передали легковий автомобіль військовим Сватівського окремого батальйону 111-ої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.
Про це повідомляє Коломийчиська СВА.
Автомобіль придбали працівники адміністрації за власні кошти. Передали його військовослужбовцям для виконання поточних завдань на східному напрямку.
Від імені всіх жителів Коломийчиської громади привітали військових з Днем ЗСУ та висловили вдячність за захист України.
Нагадаємо, Рубіжанська громада передала 60 окремій механізованій Інгулецькій бригаді 210 FPV-дронів.
- 395 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 668
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 616
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 594


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
