Окупанти не можуть погасити борг по зарплаті вчителям на Луганщині та не планують капітальних ремонтів
Вдруге за півтора роки росіяни визнають неспроможність погасити заборгованість перед вчителями самопрорголошеної «лнр». Показові ремонти на окупованій Луганщині триватимуть – програмою капбудівництва не передбачено відновлення пошкодженого житла.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Протягом 2014-2015 років вчителі і співробітники низки інших бюджетних організацій у так званій «лнр» працювали на благо «молодої республіки» на безоплатній основі. Вже не шукають відповіді на питання про те, на якому саме етапі тоді зникли державні кошти – ще на території рф чи вже на окупованій Луганщині? Обіцяють виплатити кошти. Щоправда, вже вдруге за півтора роки визнають неспроможність це зробити», - прокоментували у ЛОВА.
Про початок погашення боргів оголосили ще в серпні 2023 року та розробили відповідний нормативно-правовий акт, який, за словами окупантів, мав розв’язати існуючу проблему. Однак вже в грудні 2024-го визнали попередній анонс хибним. Мовляв, виплаті коштів заважають деякі юридичні обставини.
Також повідомляється, що показові ремонти у самопроголошеній лнр» триватимуть.
«Більше ніж на заміну вцілілих вікон на більш нові чи фарбування будинків місцеві можуть і не розраховувати. Нещодавно вони обурювалися, що реалізацію прийнятої на 2024-2026 роки регіональної адресної програми капітального будівництва, до якої увійшли 247 багатоповерхівок, розпочали з тилового Луганська, а не з міст поблизу лінії фронту, де точилися активні бойові дії і де багато зруйнованого росіянами житла. Однак окупаційна влада надала роз’яснення, що дія зазначеної програми не розповсюджується на аварійні та пошкоджені бойовими діями будинки – їхнє відновлення у вказаний вище період не передбачене», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, на Луганщині у школи завозять обладнання для військової підготовки.
- 403 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Програму субсидій на оренду житла для ВПО “дизайнують”, - Улютін
- 15:30 NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку
- 13:30 Ліквідують Сіверськодонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»
- 11:30 Загинув захисник з Луганщини Сергій Каліта
- 10:00 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2213
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 712
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 583
- 400 посилок для соціально незахищених та 200 зимових комплектів для військових відправила Луганська ОВА 09.02.2026 переглядів: 578


NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку
Ліквідують Сіверськодонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»
Загинув захисник з Луганщини Сергій Каліта