Рубіжани виграли грант від Українського соціального венчурного фонду
Рубіжанська компанія ТОВ «АГК Україна» отримала головну нагороду у вигляді фінансового гранту від Українського соціального венчурного фонду на Demo day.
Про це повідомляє Рубіжанська міська військова адміністрація
У Києві IMPACT BUSINESS ACCELERATOR провів Demo day (площадка для демонстрації нових продуктів, сервісів, ідей та стартапів). Серед 30 кращих підприємств України, які вийшли у фінал для презентації своїх проектів, компетентне незалежне журі обрало трьох найкращих. Вони отримали головну нагороду у вигляді фінансового гранту від Українського соціального венчурного фонду. Серед переможців – кампанія «АГК».
ТОВ «АГК Україна» впродовж 20 років активно працювала в місті Рубіжне. Сфера діяльності – виробництво первинного фармпакування (виготовлення пластикового пакування для лікарських засобів). Після подій 2022 року виробництво відновило свою діяльність на Львівщині.
Команда компанії «АГК» представила проєкт «Геотермальне охолодження». Це надсучасне інноваційне інженерне рішення для отримання дешевої геотермальної охолоджуючої енергії, економії енергоресурсів та зменшення викидів CO2. Цей проект спрямований на вирішення важливої проблеми, яка заважає розвитку українського бізнесу та його кредитоспроможності на внутрішньому та міжнародному ринках.
Коментуючи отримання гранту, головний виконавчий директор, один із співзасновників кампанії «АГК» Ігор Бондаренко розповів, що сьогодні Україна має демонструвати себе як країна з високим рівнем ефективних технологічних рішень. Представлений на розгляд журі проєкт спрямований не лише на енергоефективність, сталість та заможність кампанії, а й на можливість подальшого впровадження технології використання геотермального охолодження на підприємствах України та Європи.
IMPACT BUSINESS ACCELERATOR – це програми для українських бізнесів для підтримки післявоєнного відновлення України та інтеграції до Європейського Союзу.
Як повідомлялося, компанія «АГК Україна» з Луганської області відновлює роботу з виробництва фармацевтичної упаковки на Львівщині.
- 414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
- 15:00 Відкриють відділення стаціонарної реабілітаційної допомоги на базі Рубіжанської лікарні у Харкові
- 14:00 Нардепка пояснила, як подати заяву до Міжнародного реєстру збитків, щоб не втратити право на компенсацію
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 687
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 606
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 577
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 571


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного