Колишній начальник міськвідділу поліції з Луганщини отримав 15 років тюрми за зраду
До 15 років тюрми засудили ексочільника Краснолуцького міського відділу ГУ МВС України у Луганській області, який у 2014 році перейшов на бік ворога.
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.
Чоловіку інкримінували державну зраду, колабораційну діяльність, участь у терористичній організації та у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
Експравоохоронця засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Слідство довело, що засуджений перейшов на бік ворога в умовах збройного конфлікту. Він працював начальником у Краснолуцькому міському відділі ГУ МВС України у Луганській області, а у 2014 році поповнив лави незаконних правоохоронних органів.
“На службі в окупантів він виконував незаконні вказівки представників влади рф, здійснював кримінальні переслідування місцевих мешканців задля встановлення відомостей військового характеру щодо українських військових та їх ідентифікації у зоні бойових зіткнень. Так званий правоохоронець проводив обшуки та фільтраційні заходи із проукраїнським населенням та родичами військовослужбовців ЗСУ”, - розповіли у прокуратурі.
Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні вели слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.
Нагадаємо, викрили "кадирівця", який катував беззахисну жінку на Луганщині.
- 373 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганські ВПО можуть отримати консультацію юристів
- 18:00 На Дніпропетровщині засудили мешканця Луганщини, який допомагав окупантам організовувати “референдум”
- 17:41 Синоптикиня розповіла, коли в Україну прийдуть опади
- 17:27 Лавров назвав умову, за якої росія може припинити бойові дії в Україні
- 17:00 До нового санкційного списку ЄС потрапила окупаційна “омбудсменка” самопроголошеної “лнр”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2180
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 2031
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1597
- Влада розглядає можливість використання коштів окупованих міст на придбання житла, - Шуляк 22.02.2025 переглядів: 1447