Конгрес США вимагає від розвідки звіт про наслідки припинення підтримки України, - The Hill

Конгрес США вимагає від розвідки звіт про наслідки припинення підтримки України, - The Hill

Конгресмени США вимагають від розвідки звіт про наслідки ймовірного припинення підтримки України.

Про це пише The Hill.

Законодавці хочуть оцінити вплив потенційної поразки України на інтереси нацбезпеки США, включаючи потенційну подальшу агресію з боку росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї.

Також документ має містити звіт про наслідки у разі, якщо США збережуть або відкличуть дозвіл на використання ракет великої дальності для ударів по рф.

Підготувати звіт під назвою "Оцінка ймовірного перебігу війни в Україні" законодавці доручають Директору національної розвідки, Директору розвідувального управління Міноборони США та Директору Головного розвідувального управління. 

Деталі звіту повинні включати вплив здатності українських військових захищатися від російської агресії, якщо США продовжать або припинять військову та економічну підтримку; і якщо США збережуть або відкликають дозвіл на використання наданих ракет великої дальності для удару вглиб росії.

Звіт має бути поданий у несекретній формі, але може мати секретний додаток і надісланий до комітетів з розвідки Палати представників і Сенату, а також до колегії з питань збройних сил, закордонних справ і зовнішніх відносин і асигнувань.

"Законодавці закликають подати звіт протягом 90 днів, що робить незрозумілим, як внесок керівників розвідки Байдена буде враховуватися у звіті порівняно з кандидатами Трампа на керівні посади в розвідці в його адміністрації", - зазначає видання.

Кандидатка Трампа на посаду голови офісу директора національної розвідки, колишня конгресменка-демократ Тулсі Габбард, стикається з важким шляхом у підтвердженні призначення у Конгресі через її заяви, які були сприйняті як повторення пропаганди російських державних ЗМІ.

Також Ґаббард пригадали зустріч у 2017 році з нині скинутим президентом Сирії Башаром Асадом, якого підтримала росія, після того, як його звинуватили у вбивстві тисяч громадян своєї країни.

Кандидат Трампа на посаду голови ЦРУ Джон Реткліфф вважається менш суперечливим вибором порівняно з Геббард.