рф розглядає можливість другого удару "Орєшніком" по Україні вже цими вихідними, — FT
росія має намір завдати повторного удару по Україні ракетою "Орєшнік" вже 14-15 грудня.
Про це повідомляє Financial Times з посиланням на інформацію, отриману від представника Ради національної безпеки США.
Він повідомив, що Москва розглядає можливість повторної атаки новою ракетою вже на цих вихідних.
"Як публічно заявив путін, росія має намір запустити ще одну експериментальну ракету "Орєшнік" по Україні, і не виключено, що росія може зробити це найближчими днями", — сказав чиновник.
росія хотіла використати цю зброю, щоб залякати Україну та її прихильників, сказав чиновник, додавши, що "Орєшнік" "не змінив правила гри на полі бою".
"Але реальність така, що росія, ймовірно, володіє лише невеликою кількістю цих експериментальних ракет, і ця зброя має меншу боєголовку, ніж інші ракети, які росія регулярно запускає по Україні", — сказав чиновник.
Нагадаємо, 11 грудня Пентагон підтвердив, що існує можливість повторного російського удару по Україні балістичною ракетою середньої дальності "Орєшнік". Пентагон також заявив, що "Орєшнік" базується на російській міжконтинентальній балістичній ракеті РС-26 "Рубєж".
Перший удар "Орєшніком" стався 21 листопада. рф била по Дніпру.
- 359 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4778
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4239
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2623
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2136


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
