Тисячу Зеленського здебільшого витрачають на комуналку, донати посіли лише третє місце
Станом на ранок неділі, 15 грудня, заявки на отримання "тисячі Зеленського" вже подали понад 9 мільйонів людей. Заступниця міністра економіки України Надія Бігун назвала топ три категорії, на які люди витрачають кошти.
Про це вона розповіла в етері Суспільного.
За її словами, станом на на кінець 14 грудня люди перерахували:
- 860 мільйонів гривень на комунальні послуги;
- 239 млн грн — на інтернет та телекомунікаційні послуги;
- майже 55 мільйонів – благодійність, потреби ЗСУ.
Бігун зазначила, що виплати вже відбулися по заявкам, які подали у Дію першого, другого та третього грудня. А це складає 4,4 мільярда гривень виплат на карточки.
"Відповідно, для тих, хто через Укрпошту отримує, там 1,9 мільярда гривень. Ця виплата вже почалася від 4 грудня. І вона триває. До кінця місяця всі отримають через Укрпошту, хто має через Укрпошту отримати виплату”, - сказала Надія Бігун.
Нагадаємо, що уряд роздасть додаткові 908 грн одній категорії українців.
- 285 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 926
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 710
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 468
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 416


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок