Співробітника ДУ «Старобільський слідчий ізолятор» звинувачують у держзраді
До суду направили обвинувачення за статтею державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України) щодо співробітника ДУ «Старобільський слідчий ізолятор», який пішов на співпрацю з російськими загарбниками.
Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Луганська обласна прокуратура.
Зазначимо, якщо ж державну зраду вчинено громадянином України в умовах воєнного стану, такі діяння караються позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі з конфіскацію майна (ч. 2 ст. 111 КК України).
Нагадаємо, за статтями дезертирства та колабораціонізму судитимуть колишнього правоохоронця з Луганщини, а нині «судового пристава рф» (ч. 4 ст. 408, ч. 7 ст. 111-1 КК України). Обвинувальний акт щодо нього направили до суду.
- 432 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4525
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1759
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1071
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 883


На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
