Окупанти намагалися просунутися поблизу трьох сіл на Луганщині
Минулої доби, 21 грудня, російські війська у Луганській області атакували в районах Греківки, Надії та Білогорівки.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
На Лиманському напрямку ворог атакував 20 разів. Намагався просунутись неподалік Зеленого Гаю, Греківки, Надії, Тернів та Іванівки.
Залучивши авіацію на Сіверському напрямку, противник двічі атакував в районах Верхньокам’янського та Білогорівки.
Загалом, протягом минулої доби зафіксували 186 бойових зіткнень. Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару, а також 37 авіаударів, скинувши 70 КАБ. Крім цього, здійснив більш як п’ять тисяч обстрілів населених пунктів та позицій українських військ, з них 137 - із реактивних систем залпового вогню.
Нагадаємо, на Лиманському напрямку Сили оборони зупинили 16 атак противника.
- 419 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови
- 09:00 На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
- 08:20 На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1127
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 474
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 464
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 460


Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови
На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.