На Луганщині ворог збільшив застосування БпЛА удвічі-втричі, порівнюючи з листопадом, - Лисогор
Опубліковано 26.12.2024 - 09:45
Минулої доби росіяни атакували поблизу Новоєгорівки, Макіївки, Білогорівки та в Серебрянському лісі.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Як розповів начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, по прифронтових селах та укріпленнях Сил оборони окупанти вдарили з реактивної та ствольної артилерії. Також в районі Надії здійснили обстріл некерованими авіаційними ракетами.
"Уздовж нашої ділянки фронту застосували велику кількість безпілотників – 157, що у два-три рази перевищує середньодобові показники листопада", - зазначив Лисогор.
Раніше повідомлялося, що українські військові відбили штурм противника у Білогорівці.
- 425 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 664
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 612
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 590


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
