ЛОВА: Окупанти не розбирають завали, під якими залишились тіла, населення Попасної зменшилося у 80 разів
У самопроголошеній "лнр" визнали, що не розбирають завали зруйнованих росіянами будинків, де залишаються тіла цивільних. Населення окупованої Попасної зменшилося до 250 осіб.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Як наголосили у ЛОВА, окупаційна влада визнала, що не проводить на Луганщині систематизованих робіт з розбору завалів зруйнованих росіянами у 2022 році будинків, під якими залишаються тіла цивільних.
"За повідомленням "уповноваженого з прав людини в лнр", місцеве окупаційне керівництво систематично отримує відповідну інформацію, однак справа не рушить з місця вже понад 2,5 роки", - розповіли в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що кількість місцевих у Попасній продовжує зменшуватися. Якщо після захоплення міста мова йшла про 300 осіб, що залишилися, то наразі там проживає близько 250 людей.
"Влада рф неодноразово заявляла, що відбудовувати знищений військами рф населений пункт недоцільно. Люди там кинуті напризволяще. Слід зазначити, що до повномасштабного вторгнення у місті проживало близько 20 000 громадян", - зауважили у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, щокупанти створили “міжвідомчу групу”, яка почала збір даних про місця спонтанних та масових поховань мирних жителів у зруйнованій Попасній.
- 495 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Суд виніс вирок бойовику з Луганщини, який був «комендантом» Антрацита
- 10:00 Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини провалюють підготовку до зими та змушують бізнес обмежувати націнки
- 08:32 26 разів атакував ворог на Лиманському напрямку
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1235
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1031
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 978
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 806


Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ
26 разів атакував ворог на Лиманському напрямку
«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
