ЛОВА: Через 2,5 роки окупації у центрі Лисичанська почали погодинно давати воду
Опубліковано 31.12.2024 - 16:00
У центрі окупованого Лисичанська почали давати воду погодинно.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, через 2,5 роки окупації в одному із центральних районів Лисичанська увімкнули водопостачання.
“Щоправда, погодинно. Холодною водою можна користуватися лише зранку і ввечері, якщо тиску вистачить” - прокоментували у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що 60% населення окупованого Лисичанська має потребу у воді.
- 362 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 На окупованій Луганщині СБС вдарили по пункту дислокації російських операторів БпЛА (ВІДЕО)
- 11:00 Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями
- 09:30 росіяни атакували поблизу дев’яти населених пунктів на Лиманському напрямку
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2738
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1196
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 958
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 938
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


На окупованій Луганщині СБС вдарили по пункту дислокації російських операторів БпЛА (ВІДЕО)
Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями
росіяни атакували поблизу дев’яти населених пунктів на Лиманському напрямку
